Presskontakter

Socialdemokraterna i Stockholms stadshus

Ömer Oguz
Kommunikationschef
Telefon: 076-122 92 34
E-post: omer.oguz@stockholm.se

Tomas Gustavsson
Pressekreterare
Telefon: 076-122 91 99
E-post: tomas.gustavsson@stockholm.se

Gabriel Dahlander
Pressekreterare
Telefon: 076-122 91 86
E-post: gabriel.dahlander@stockholm.se

Yasmin Hussein
Borgarrådssekreterare, sociala medier
Telefon: 076-122 92 33
E-post: yasmin.hussein@stockholm.se

 

Socialdemokraterna i Stockholms läns landsting

Andreas Enbuske
Pressekreterare
Telefon: 070-737 35 34
E-post: andreas.enbuske@sll.se

Fredrik Strelert
Biträdande pressekreterare
Telefon: 070 – 737 37 43
E-post: fredrik.strelert@sll.se

Socialdemokraterna i Stockholmsregionen

Andreas Kjellander
Kommunikationsombudsman
Telefon: 072-142 78 68
E-post: andreas.kjellander@socialdemokraterna.se

Kalle Hindrikes
Kommunikationsombudsman
Telefon: 070-242 36 92‬‬
E-post: kalle.hindrikes@socialdemokraterna.se

facebook Twitter Email