Presskontakter

Socialdemokraterna i Stockholms stadshus

Ömer Oguz
Kommunikationschef
Föräldraledig

Tomas Gustavsson
Tf kommunikationschef
Pressekreterare
Telefon: 076-122 91 99
E-post: tomas.gustavsson@stockholm.se

Yasmin Hussein
Pressekreterare
Telefon: 0761229233
E-post: yasmin.hussein@stockholm.se

Gabriel Dahlander
Pressekreterare
Telefon: 076-122 91 86
E-post: gabriel.dahlander@stockholm.se

 

Socialdemokraterna i Stockholms läns landsting

Anna-Karin Grenninger
Kommunikationsstrateg
Telefon: 070-737 44 66
E-post: anna-karin.grenninger@politik.sll.se

Andreas Enbuske
Pressekreterare
Telefon: 070-737 65 70
E-post: andreas.enbuske@sll.se

Fredrik Strelert
Biträdande pressekreterare
Telefon: 070-737 37 43
E-post: fredrik.strelert@sll.se

Socialdemokraterna i Stockholmsregionen

Kalle Hindrikes
Presschef
Telefon: 070-242 36 92‬‬
E-post: kalle.hindrikes@socialdemokraterna.se

Andreas Kjellander
Chef digitala avdelningen
Telefon: 072-142 78 68
E-post: andreas.kjellander@socialdemokraterna.se

facebook Twitter Email