Kontaktuppgifter till interimistiska valberedningar

Sydost

Farsta, Skarpnäck och Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsnämndsområde.

Interimistisk valberedning:
Lars Sundberg, beritolars.sundberg@telia.com
Maria Östberg Svanelind, mariaostbergsvanelind@gmail.com
Berit Johansson, berit.wage@hotmail.com

 

Sydväst

Älvsjö, Liljeholmen och Skärholmens stadsdelsnämndsområde.

Interimistisk valberedning:
Sona Rashid, sona.rashid@gmail.com
Malte Sigemalm, malte.sigemalm@hsb.se
Kerstin Mannerqvist, kemannerqvist@gmail.com

Norra innerstan

Norrmalm och Östermalms stadsdelsnämndsområden.

Interimistisk valberedning:
Gabriella Lavecchia, gabriella.e.lavecchia@gmail.com
Solveig Holmgren, solveig@datagrunden.com

Bromma-Kungsholmen

Bromma och Kungsholmens stadsdelsnämndsområden

Interimistisk valberedning:
Pelle Johansson, pellejohansson@live.se
Catarina Agrell, catarina.agrell@gmail.com

Västerort

Hässelby-Vällingby, Rinkeby-Kista samt Spånga-Tenstas stadsdelsnämndsområden.

Interimistisk valberedning:
Anders Österberg, anders.osterberg@riksdagen.se
Moissis Nikolaidis, nikolaidis.moissis@yahoo.se
Malin Holmberg, holmbergmalin1@gmail.com
Ulf Larsson, larsson_uffe@hotmail.com
Bengt Gustafsson, berugu41@gmail.com
María-Elsa Salvo maria.salvo@stockholm.ssu.se
Gunilla Landin gunillaa.landin@gmail.com

facebook Twitter Email